O Propagandzie w Sieci

Minister Propagandy i Polityki eMarketingowej ostrzega:

Nieumiejętna realizacja działań emarketingowych w Twojej firmie lub brak jakielkolwiek strategii obecności w internecie może być przyczyną wielu groźnych zjawisk biznesowych.

Jeśli trafiłeś tu w poszukiwaniu praktycznych porad na temat marketingu internetowego, to... dobrze trafiłeś. Blog PropagandawSieci.pl jest odłamem agencji emarketingowej POMYSLOWNI, jednak nie jest to "kolejny blog firmowy".

Jedną z wartości jakim hołdujemy jest dzielenie się wiedzą i dostarczanie inspiracji do ciekawych, angażujących i skutecznych działań marketingowych w internecie.

Realizujemy tą misję, wraz z zaprzyjaźnionymi blogerami i ekspertami, właśnie tu, opisując nasze doświadczenia i dzieląc się spostrzeżeniami na temat social media, content marketingu i reklamy w internecie. Niejednokrotnie zachaczamy o tematykę kreacji, marki i strategii (nie tylko internetowych - to nas po prostu kręci!). Czasem z przymrużeniem oka, ale zawsze szczerze. Jeśli coś polecamy - to dlatego, że już to sprawdziliśmy.

Mówimy jak jest w emarketingu - bez ściemy i sztucznej promocji.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu interesujące Cię treści, za które ochoczo nagrodzisz nas lajkiem, komentem lub szerem - a jeśli nie, to dropnij nam lajna i daj znać o czym chcesz tu przeczytać.

 

Marketing, reklama
i komunikacja w sieci!

fb rs