Kto nas straszy w Halloween?

Halloween to tradycja amerykańska, która w Polsce ma jeszcze bardzo krótką historię. Są zwolennicy tego święta, jak i przeciwnicy. Ale lubisz Halloween czy nie lubisz - to nie ma znaczenia. Kreatywne reklamy, tworzone z okazji Halloween, musisz zobaczyć :)

Jak myślisz, jakie marki najczęściej przygotowują kreatywne reklamy dedykowane pod to święto? Masz rację – są to głównie marki związane z branżą… imprezową. Wiadomo – jest Halloween, jest zabawa. Ale czasem możesz zdziwić się, kto jeszcze postanowił nawiązać w swoich reklamach do tej tradycji.

Co pijemy w Halloween?

Branżą, która chyba najczęściej przygotowuje reklamy nawiązujące do Halloween, to branża alkoholowa. Heineken czy Guinness co roku tworzą nowe kreacje. I trzeba przyznać, są to świetne pomysły.

Guinness Halloween ad Guinness Halloween ad Heineken Halloween ad Heineken Halloween ad Heineken Halloween ad

Trick or treat?

W trakcie imprezy można nieźle zgłodnieć. Pamiętają o tym Burger King, McDonald's czy Pizza Hut. Tylko czy nie boicie się niestrawności po takim "przerażającym" jedzeniu?

Burger King Na Halloween Kreatywna reklama McDonaldScary Pizza butA gdy wrócisz do domu...

Jakie strachy mogą Cię zastać we własnym domu... albo we własnym łóżku? Lepiej się przygotuj.

Uważajcie na to, co dzieje się pod kołdrą...Uważaj tylko, żebyś nie musiał uciekać po takiej nocy.

Kto jest szybszy?Ale nie masz się co obawiać - z butami Nike na pewno będziesz szybko biegł :)

Jak szybko uciekasz?Jak widzisz kreatywność w czasie Halloween nie zna granic. a jeśli interesuje Cię stworzenie kreatywnych reklam dla swojego produktu - napisz do nas! Nie bój się, my nie straszymy ;)

DODANO: 31.10.2013r.
KOMENTARZE: Facebook - , Disqus - 0

komentarze

Marketing, reklama
i komunikacja w sieci!

fb rs