Konserwacja do odwołania (czyli... co?)

Skoro jesteś na tej stronie, zakładam, że szukasz porad dotyczących marketingu internetowego, reklamy online lub social media. Świetnie - dziękuję Ci, że wybrałeś właśnie Propagandę :) Jednak będę Ci jeszcze bardziej wdzięczny, jeśli przejdziesz na naszego nowego bloga o inbound marketingu w małej firmie.

Ale jak to?


Wybacz mi to zamieszanie - już tłumaczę o co chodzi. PropagandawSieci.pl, to świetne miejsce, dzięki któremu wiele się nauczyłem - zarówno pisząc jak i rozmawiając z czytelnikami takimi jak Ty. Dzięki! Udało nam się zrealizować pewne pierwotne założenia (świetna publiczność, genialne zainteresowanie na Facebooku), jednak nie obyło się także bez wpadek i wtop, a w ostatnich miesiącach wręcz posypania się grafiku publikacji.

Jako notoryczny i niepoprawny perfekcjonista doszedłem do wniosku, że jeśli nie dysponujemy wystarczającymi siłami przerobowymi, by robić coś dobrze - należy przestać to robić. Dlatego projekt pod hasłem Blog PropagandawSieci.pl zostaje zahibernowany do odowłania. ALE...

...nie zostawiamy Cię na lodzie.

Co to to nie ;) Idea, jaka przyświecała stworzeniu Propagandy, czyli dzielenie się pomocną wiedzą emarketingową, jest nadal aktualna i - dla mnie osobiście - bardzo ważna. Uruchomiłem więc nowego bloga, znacznie bardziej sfokusowanego na emarketingu w małych i średnich firmach, będącego integralną częścią strony Pomysłownych. Dlaczego warto go odwiedzić?

  • tematyka wpisów będzie (a nawet już jest) mocno skoncentrowana na strategii inbound, czyli bardzo efektywnej i dającej lepszy zwrot z inwestycji metody realizacji celów biznesowych w internecie,
  • będę doglądał bloga i uzupełniał poruszane na nim tematy osobistą aktywnością w social media - więc w każdej chwili możesz mnie złapać na Facebooku, Twitterze, czy LinkedIn i.. pogadać, zadać pytanie - cokolwiek :)
  • wpisy będą bardziej regularne (daję słowo! ;) i bardziej zorientowane na praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy,
  • wreszcie - pojawią się dodatkowe darmowe materiały poradnikowe i ułatiwające praktyczne prowadzenie działań emarketingowych (coś, czego nie udało mi się doprowadzić do skutku tutaj) - kilka z nich już jest w przygotowaniu!

Cóż więc - mam nadzieję, że choć jeden z tych powodów sprawi, że odwiedzisz nas pod nowym adresem i, jeśli to co tam znajdziesz okaże się dla Ciebie ciekawe - zostaniesz stałym czytelnikiem :) A jeśli jest jakiś temat, lub problem, którego rozwiązanie istotnie pomoże Ci w prowadzeniu marketingu Twojej firmy w sieci - koniecznie napisz do mnie lub złap mnie jak Ci wygodniej, a obiecuję, że zajmę się tym na blogu :)

AZiolkowski_114px

Pozdrawiam i do zobaczenia,

Artur Ziółkowski
pomysłodawca PropagandawSieci.pl

POWIĄZANE WPISY:
DODANO: 5.01.2015r.
KOMENTARZE: Facebook - , Disqus - 0

komentarze

Marketing, reklama
i komunikacja w sieci!

fb rs