Kongres For Social Media – 30.09 w Warszawie [ZAPROSZENIE]

Kongres For Social MediaJeśli zajmujesz się zawodowo mediami społecznościowymi, odpowiadasz w jakiś sposób za obecność Twojej firmy w tym kanale lub po prostu jesteś pasjonatem social media – spotkajmy się 30 września w Złotych Tarasach na Kongresie For Social Media.

Wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizatorzy przygotowali 6 bloków tematycznych, w których coś dla siebie znajdzie każdy, kto choćby ociera się o social media w swojej zawodowej codzienności.

Zaproszeni eksperci opowiedzą m.in. o trendach i nowościach w marketingu społecznościowym, rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych i optymalnych sposobach pomiaru skuteczności prowadzonych działań. Będzie zatem okazja do "podpatrzenia" ciekawych koncepcji, nauczenia się kilku przydatnych tricków i wymiany doświadczeń.

Oddzielne bloki poświęcono także narzędziom przydatnym social managerowi i realizacji konkretnych celów biznesowych - zatem bardzo praktycznie. To zdecydowanie dawka wiedzy bazowej dla „zielonych” w temacie ;).

Będzie także blok tematyczny dedykowany współpracy z agencjami socialmediowymi. Ten polecam szczególnie właścicielom małych firm. Warto dowiedzieć się, na co zwracać uwagę przy zatrudnianiu agencji, jak wybrać najlepszą ofertę i jakie wskaźniki sukcesu przyjąć, aby wilk był syty i owca cała (kto jest kim niech na razie pozostanie niedopowiedziane ;)).

Podsumowując – szykuje się bardzo interesujący i nafaszerowany przydatną wiedzą event, na którym po prostu warto być. Dość dodać, że PropagandawSieci.pl patronuje temu wydarzeniu – więc na pewno się tam zjawimy.

Więcej informacji o kongresie i formularz rezerwacji biletów znajdziecie na stronie 4socialmedia.pl - Zapraszam serdecznie!

POWIĄZANE WPISY:
DODANO: 9.09.2014r.
KOMENTARZE: Facebook - , Disqus - 0

komentarze

Marketing, reklama
i komunikacja w sieci!

fb rs